ThePay.cz

Zákaznický servis

Hledáte práci, kde využijete svoje komunikační schopnosti, kde dokáže vyniknout vaše pohotovost, smysl pro pořádek a organizační talent? Rádi poznáme toho, kdo rád jedná se zákazníky, má zkušenosti s rychlým vyřizováním e-mailů/telefonů a sedne si s námi i lidsky. Budete klíčovou spojkou mezi našimi klienty, kteří využívají platební bránu ThePay (cca 3 000 e-shopů, internetových obchodníků, úspěšných podnikatelů, finančních institucí, služeb, ale třeba i známých celebrit).

Nabízíme zaměstnání na HPP v kancelářích na jihlavském náměstí. Fungujeme na Basecamp, Google Meet, dobré kávě, Google Suite a dalších vychytávkách. Nástup možný ihned.

Co vás čeká...

- Telefonická/emailová komunikace se zákazníky a péče o klienty. - Vyřizování administrativy firmy. - Práce v menším a přátelském kolektivu. - Káva, čaj, sušenky, ovoce a jiné dobroty neustále k dispozici. - Ale hlavně. Používání selského rozumu a logického myšlení.

Jakou osobu hledáme...

- Komunikativní s příjemným vystupováním. - Zodpovědnou (ale vážně zodpovědnou...) - Týmovou, táhneme za jeden provaz. - Reprezentativní mluveným i psaným projevem.

Za 2019 jsme zprocesovali cca 3,2 miliardy Kč pro skoro 3 000 e-commerce projektů. Od nejmenších e-shopů až po robustní řešení na míru pro finanční instituce. V roce 2020 jsme získali 2. místo v soutěži Vodafone Firma roku 2020, cena Hospodářských novin!