Koncern MESIT

Zásobovač/kooperant

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Min. 2 roky praxe v oblasti nákupu
  • Ovládání MS Office, internet, znalost SW Dimenze ++ výhodou
  • Schopnost vyjednávání, dokázat prosadit se, silné komunikační schopnosti
  • Preciznost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
  • ŘP skupiny B, min. 5 let praxe

Náplň práce

  • Zajištění nákupu nářadí, nástrojů, materiálů a služeb (kooperací) pro strojírenskou výrobu
  • Vyhledávání a výběr dodavatelů s nejvhodnějšími podmínkami
  • Optimalizace stavu zásob, objednávek
  • Vnitřní komunikace s technickým a obchodním oddělením
  • Kontrola dodavatelských faktur, průvodních dokladů
  • Zajištění provozu služebních vozidel + starost o jejich servis
  • Hodnocení kooperačních partnerů a dodavatelů
  • Plnění operativních úkolů dle zadání vedoucího výroby

Nabízíme

  • Zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Finanční příspěvek na volný čas
  • Jazykové kurzy
  • Nástup od 1.3.2019
  • Mzda od 25.000 Kč

Nebo doporučte kandidáta/ku