Koncern MESIT

Mistr strojírenské výroby MMA

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru – strojní zaměření
  • Min. 3 roky praxe na pozici mistr výroby s více jak 10-ti podřízenými v oboru obrábění kovů
  • Zkušenosti s plánováním a řízením strojírenské výroby zakázkového typu
  • Znalost klasické i CNC technologie obrábění kovů
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost s prací s IS, velmi dobrá znalost práce s MS Office
  • Výborné organizační schopnosti, komunikativnost, zodpovědnost, preciznost, flexibilita, spolehlivost,
  • Orientace na cíl, odolnost vůči stresu, silná osobnost
  • Dvousměnný provoz
  • ŘP sk B

Náplň vykonávané činnosti:

  • Řízení procesu výroby
  • Řízení a motivace cca 30 podřízených pracovníků na směně
  • Zodpovědnost za plnění plánu a materiálový tok
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a environmentálních pravidel
  • Dodržování standardů kvality
  • Operativní řešení problémů ve výrobě

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
  • Zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Systém odborného vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kvalitního stravování přímo v areálu-s příspěvkem zaměstnavatele
  • Nástup možný dle dohody

Nebo doporučte kandidáta/ku