MESIT

Marketing manager

Požadujeme

  • VŠ nebo vyšší odborné vzdělání technického zaměření (orientace v oblasti letectví a dopravy výhodou),
  • znalost AJ na úrovni plynulé konverzace (vhodná znalost dalšího cizího jazyka),
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • prezentační a vyjednávací dovednosti, příjemné vystupování,
  • samostatnost a flexibilitu, zodpovědný a týmový přístup k práci,
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat (včetně zahraničních služebních cest),
  • chuť neustále se učit novým věcem.

Náplň práce

  • zjišťování nejnovějších světových trendů v oboru,
  • vytváření obchodních a inovačních strategií společnosti na bázi strategického a operativního marketingu elektroniky pro letectví a dopravu,
  • účasti na technických jednáních se stávajícími i novými zákazníky,
  • účasti na zadávacích a oponentních procesech v případě vývojového programu,
  • účasti na výstavách, veletrzích a odborných konferencích.

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě,
  • příjemný a dynamicky rostoucí pracovní kolektiv,
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu,
  • odborná školení a jazykové kurzy,
  • flexibilní pracovní podmínky,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • služební telefon a notebook i pro soukromé účely,
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky,
  • finanční příspěvek na volný čas,
  • plat dle zkušeností a dosažených výsledků.

Nebo doporučte kandidáta/ku