Skupina MESIT

Manažer vývojových projektů MAD

Požadujeme:

Co požadujeme:

  •   VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru,
  •   praktické zkušenosti s řízením vývojových projektů,
  •   zkušenosti s nástroji pro projektové řízení,
  •   agilnost a samostatnost,
  •   schopnost vést tým lidí,
  •   chuť se neustále zlepšovat a učit novým věcem,
  •   znalost AJ.

Náplň práce:

Budeš s podporou nástrojů pro projektové řízení a v kooperaci se všemi zainteresovanými sledovat a řídit průběh projektu po celou dobu jeho života. Tvým úkolem bude zavčas rozpoznat a reagovat na problémy a změny, jež jsou přirozenou součástí výzkumně vývojových aktivit nebo jsou vyvolané vnějšími okolnostmi. V takovém případě bude třeba hledat alternativní řešení, změnu plánu a strategie tak, aby naplnění cílů projektu nebylo ohroženo. Budeš oporou a rádcem stran nástrojů pro projektové řízení pro ostatní kolegy ve firmě.

Co nabízíme :

  • perspektivní zaměstnání ve společnosti skupiny Omnipol
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • školení a jazykové kurzy
  • špičkové technické zázemí
  • práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách
  • flexibilní pracovní podmínky
  • notebook a telefon k vybraným pozicím
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • benefitní poukázky
  • náborový příspěvek 2 000 EUR
  • motivační systém odměňování
  • mzdu odpovídající individuálním schopnostem

Nebo doporučte kandidáta/ku