Dáme jídlo

Project Manager

Náplň práce:

  • řízení kritických projektů s klíčovým dopadem napříč společností, vč. vývojových kapacit
  • příprava projektové metodologie, nastavení budoucí PMO struktury
  • hledání a přinášení nápadů a rozvíjení nových trendů z e-commerce
  • zodpovědnost za efektivní využití lidských zdrojů společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • značné zkušenosti s projektovým řízením (e-commerce výhodou), vedení komplexních transformačních projektů s fixními termíny
  • zkušenosti z řízení IT projektů nutností
  • schopnost komunikace a řízení širokého množství stakeholderů
  • důraz na plnění dohodnutých termínů
  • analytické myšlení
  • výborné schopnosti vizualizace projektu a procesů
  • ovládání projektových nástrojů
  • zkušenosti z top consultingu výhodou
  • výborná AJ

Co nabízíme:

  • projektový úvazek, dále možná spolupráce na HPP
  • kompenzace odpovídající senioritě a náročnosti pozice
  • Plán kariérního rozvoje, pravidelné navyšování odměny
  • 25 dní dovolené
  • lekce AJ
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
  • lekce jógy přímo v kanceláři
  • Multisport karta
  • moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Pokud Vás pozice zaujala, dejte nám vědět a můžeme to probrat u kávy.