Dáme jídlo

Dispečer (Praha)

Co bude Vaším úkolem:

  • zodpovědnost za chod dispečinku, který se stará o více než 100 kurýrů ve 20 městech
  • podpora kurýrů a řešení problémů vzniklých při jejich práci, dohled nad jejich výkony
  • činnosti vedoucí k dosahování optimálních výsledků rozvozu, rozhodování na základě aktuálních podmínek (kapacity, dopravy)
  • součinnost s ostatními provozními odděleními za účelem maximalizace spokojenosti zákazníka (komunikace se zákaznickou podporou a podporou pro restaurace)
  • řešení reklamací a dalších mimořádných událostí vzniklých při provozu

Co od Vás očekáváme:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost rychlého rozhodování
  • základní znalost znalost MS Office
  • velmi dobrá práce s PC - schopnost především rychlé práce
  • zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • základní znalost angličtiny

Co za to nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • směny v režimu krátký/dlouhý týden
  • Systematické zaučení a vedení přímým nadřízeným
  • Příležitost učit se v inovativním a dynamickém prostředí a dále kariérně růst
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní angličtina
  • Odvoz po směně až domů
  • MULTISPORT karta
  • Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Zaujala Vás tato pozice? Tak do toho pojďte s námi!